Klaudia Kuśnierzewska

Prawnik,
Specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy

W grudniu 2020 r. ukończyłam aplikację radcowską prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. W latach 2012-2017 odbyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie BHP na Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie, dzięki którym zostałam Specjalistą do spraw bezpieczeństwa i higieny pracy.

Posiadam 5-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w kancelariach prawnych w Warszawie w zakresie spraw cywilnych, rodzinnych, czy administracyjnych.

Lubię swoją pracę. Zawód prawnika wymaga ciężkiej pracy, staranności, dociekliwości i przede wszystkim wiedzy. Z drugiej strony przynosi ogromną satysfakcję i motywację do kolejnych działań.

Jednym z celów mojej pracy jest przełamywanie barier związanych z dostępnością do profesjonalnej obsługi prawnej dla każdego.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.